Zepter

Praca

Jesteś w: HOME / Praca » Przedstawiciel Handlowy

Praca

Zespół Zepter, czyli twórcy innowacyjnych rozwiązań i fani zdrowego stylu życia - zaprasza! Dołącz do nas!

OGŁOSZENIE

Jesteśmy światowym liderem i innowacyjną firmą, która poprzez elastyczną strukturę proponuje satysfakcjonującą pracę. W Zepter wiemy, że to nasi pracownicy stanowią największą wartość firmy. Dlatego w Zepter International Poland oferujemy szerokie możliwości rozwoju oparte na indywidualnym budowanie ścieżki kariery. Jesteśmy dumni ze spójności pomiędzy filozofią firmy, a jakością oferowanych przez nas produktów i dbałością o obsługę Klienta.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Oferujemy:

- Stabilną pracę w międzynarodowej korporacji/w firmie, która jest liderem w swojej kategorii. - Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne lub zadaniowe. - Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego. - Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy. - Wszystkie niezbędne narzędzia pracy - bez inwestycji własnej. - Współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej.

Główne zadania:

- Realizacja celów sprzedażowych dla wyznaczonego obszaru działania. - Budowanie bardzo dobrych kontaktów z potencjalnymi Klientami. - Nawiązywanie długofalowych relacji handlowych. - Poszerzanie grupy odbiorców produktów Zepter. - Kreowanie dobrego wizerunku firmy zgodnie z jej wartościami i filozofią działania.

Od kandydatów oczekujemy:

- Minimum średniego wykształcenia (wykształcenie średnie lub wyższe o profilu handlowym będzie dodatkowym atutem). - Odpowiedzialności, inicjatywy i doskonałej organizacji pracy. - Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i zainteresowań związanych ze zdrowym trybem życia. - Dyspozycyjności. - Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem. Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą, wyślij CV na adres: rekrutacja@zepter.com.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).